|
Orzeł Bieździedza Forum Orzeł Bieździedza
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
wacus
Bywalec
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 16:24, 11 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 2:0
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
WwWwWw
Bywalec
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 22:25, 11 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 0:0
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce 2:0
Liwocz Brzyska - Dragon Glinik Nowy 1:2
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 2:1
Zorza Łęki Duk. - Orzeł Bieździedza 0:3
Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa 1:3
Sparta Draganowa - Tęcza Zręcin 1:4
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
ArturB
Gracz Orła SENIOR
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 22:48, 11 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 2:1
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce 1:2
Liwocz Brzyska - Dragon Glinik Nowy 1:2
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 2:0
Zorza Łęki Duk. - Orzeł Bieździedza 1:3
Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa 2:1
Sparta Draganowa - Tęcza Zręcin 1:3
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
matjoch7
Gracz Orła JUNIOR
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 1/5
|
Wysłany: Pon 23:31, 11 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 2:1
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce 3:2
Liwocz Brzyska - Dragon Glinik Nowy 3:1
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 2:0
Zorza Łęki Duk. - Orzeł Bieździedza 1:3
Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa 1:3
Sparta Draganowa - Tęcza Zręcin 3:3
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Łukasz_Marchewka
Moderator
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 192
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Bieździedza
|
Wysłany: Śro 12:10, 13 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 2:1
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce 2:2
Liwocz Brzyska - Dragon Glinik Nowy 0:3
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 2:0
Zorza Łęki Duk. - Orzeł Bieździedza 0:3
Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa 0:3
Sparta Draganowa - Tęcza Zręcin 1:4
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
wierna_fanka
ZŁOTA Fanka
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Śro 12:10, 13 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 3:1
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce 2:0
Liwocz Brzyska - Dragon Glinik Nowy 1:3
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 2:1
Zorza Łęki Duk. - Orzeł Bieździedza 1:2
Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa 2:4
Sparta Draganowa - Tęcza Zręcin 2:2
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
redaktor_naczelny
Administrator
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 177
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Czw 21:45, 14 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 3-2
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce 2-1
Liwocz Brzyska - Dragon Glinik Nowy 4-2
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 3-1
Zorza Łęki Duk. - Orzeł Bieździedza 1-2
Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa 2-2
Sparta Draganowa - Tęcza Zręcin 5-3
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
GuusHiddink
Bywalec
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Czw 21:47, 14 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Hankówka 1-1
Wisłoka Niegłowice - LKS Warzyce 3-1
Liwocz Brzyska - Dragon Glinik Nowy 2-1
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 4-1
Zorza Łęki Duk. - Orzeł Bieździedza 1-1
Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa 3-2
Sparta Draganowa - Tęcza Zręcin 3-3
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
redaktor_naczelny
Administrator
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 177
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Nie 9:09, 17 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dragon Glinik Nowy - Dębowczanka Dębowiec 2:2
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka 1:1
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 1:3
Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska 2:1
Orzeł Bieździedza - Tempo Nienaszów 3:2
Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Duk. 3:1
Tęcza Zręcin - Orzeł Faliszówka 4:2
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
GuusHiddink
Bywalec
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Nie 9:11, 17 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dragon Glinik Nowy - Dębowczanka Dębowiec 2:1
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka 2:4
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 2:2
Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska 1:2
Orzeł Bieździedza - Tempo Nienaszów 2:2
Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Duk. 2:3
Tęcza Zręcin - Orzeł Faliszówka 1:1
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
wierna_fanka
ZŁOTA Fanka
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Nie 10:15, 17 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dragon Glinik Nowy - Dębowczanka Dębowiec 0:2
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka 1:2
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 1:4
Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska 3:1
Orzeł Bieździedza - Tempo Nienaszów 3:2
Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Duk. 2:1
Tęcza Zręcin - Orzeł Faliszówka 3:0
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
ArturB
Gracz Orła SENIOR
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Nie 10:35, 17 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dragon Glinik Nowy - Dębowczanka Dębowiec 1:2
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka 2:2
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 1;3
Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska 2:1
Orzeł Bieździedza - Tempo Nienaszów 2:0
Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Duk. 2:2
Tęcza Zręcin - Orzeł Faliszówka 4:1
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Łukasz_Marchewka
Moderator
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 192
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Bieździedza
|
Wysłany: Nie 11:59, 17 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Dragon Glinik Nowy - Dębowczanka Dębowiec 0:2
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka 1:3
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 0:5
Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska 4:2
Orzeł Bieździedza - Tempo Nienaszów 2:0
Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Duk. 2:2
Tęcza Zręcin - Orzeł Faliszówka 2:2
(podliczę po 3 kolejce)
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Łukasz_Marchewka dnia Nie 12:00, 17 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
matjoch7
Gracz Orła JUNIOR
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 1/5
|
Wysłany: Nie 22:51, 17 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
Nowy postWysłany: Nie 11:59, 17 Sie 2008
Dragon Glinik Nowy - Dębowczanka Dębowiec 0:2
LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka 1:3
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 0:5
Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska 4:2
Orzeł Bieździedza - Tempo Nienaszów 2:0
Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Duk. 2:2
Tęcza Zręcin - Orzeł Faliszówka 2:2
EDIT: Wysłany po 22.00
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Łukasz_Marchewka
Moderator
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 192
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Bieździedza
|
Wysłany: Pon 12:13, 18 Sie 2008 Temat postu: |
|
|
WYNIKI DRUGIEJ I TRZECIEJ KOLEJKI :
LKS Dębowiec 2-3 Jasiołka Hankówka
Wisłoka Niegłowice 1-4 LKS Warzyce
Liwocz Brzyska 2-0 Dragon Nowy Glinik
Tempo Nienaszów 4-2 Sparta Osobnica
Zorza Łęki Duk. 1-0 Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka 2-1 Polonia Kopytowa
Sparta Draganowa 3-2 Tęcza Zręcin
Dragon Nowy Glinik 0-2 LKS Dębowiec
LKS Warzyce 2-2 Jasiołka Hankówka
Wisłoka Niegłowice 0-6 Sparta Draganowa
Sparta Osobnica 2-1 Liwocz Brzyska
Orzeł Bieździedza 3-3 Tempo Nienaszów
Polonia Kopytowa 3-3 Zorza Łęki Duk.
Tęcza Zręcin 1-1 Orzeł Faliszówka
RANKING :
1. ArturB 16 pkt
2. redaktor_naczelny 12 pkt
3. Łukasz Marchewka 10 pkt
3. GuusHiddink 10 pkt
5. matjoch7 8 pkt
6. macios 6 pkt
6. WwWwWw 6 pkt
6. wierna_fanka 6 pkt
9. wacus 5 pkt
10. CZAJA 3 pkt
10. Spartanin 3 pkt
12. kkKkKk 2 pkt
(gdyby był jakiś błąd to piszcie ! )
Następna kolejka :
Dębowczanka Dębowiec - Sparta Osobnica
Jasiołka Hankówka - Dragon Glinik Nowy
Sparta Draganowa - LKS Warzyce
Orzeł Faliszówka - Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska - Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów - Polonia Kopytowa
Zorza Łęki Duk. - Tęcza Zręcin
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Łukasz_Marchewka dnia Pon 12:14, 18 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Możesz pisać nowe tematy Możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|