Forum Orzeł Bieździedza

ORZEŁ BIEŹDZIEDZA - JASIOŁKA SZEBNIE

sąsaid

PostWysłany: Nie 19:32, 30 Wrz 2007    Temat postu:

Szebnie się Wam podłożyły, sędzia dał wam karnego z kapelusza /od kiedy daje się karnego gdy bramkarz wychodzi do piłki stara się ją zlapać leżąc a zawodnik zamiast przeskoczyć wali nogami w bramkarza a sedzia daje kartke i dyktuje 11 - to są jaja/ potem szebnie same strzelają sobie gola /obrońca nie atakowany wali prosto do swojej bramki - jeszcze takiego śmiechu na trybunach /wał/ w Biezdziedzy nie było i jest 3 do 1 przerwa i ................ szebnie wprowdzają 16 latka jego pierwszy mecz strzela 3 braki i po meczu. Wynik 3 do 5 szebnie pokazały w II polowie charakter i tylko wspanilym interwencjom bramkarza Biezdziedzy skończyło się tylko na 5.

PostWysłany: Nie 20:10, 30 Wrz 2007    Temat postu:

skoro ten szesnastolatek taki as to dlaczego go tyle trzymaliscie na lawce lub poza nia i nie dali mu szansy wczesniej? moze sie LEO zglosi i do kadry go powola. nie podniecajcie sie zbytnio. co do gry ORŁA... katastrofalne bledy w obronie i macie 3pkt

Ciekawe co będzie za tydzień w Faliszówce Question

Bo nasi ostatnio w "wysokiej" formie Laughing w 6 meczach 4 porażki i tylko 4 punkty Rolling Eyes

Szebnie
Nowy
Nowy

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 4

PostWysłany: Nie 22:54, 30 Wrz 2007    Temat postu:

Gratulacje dla zawodników Jasiołki. Piękna sprawa przegrywać 3-1 i wygrać 5-3. Cudnie. Gościowi który podpisuje się Gość powiem jedno każdy trener ma asa w rękawie nasz trener miał w rękawie tego szesnastolatka i za to mu chwała. Uważam że Szebnie wygrały zasłużenie i żadne docinki ze strony kibiców Orła nie popsują tego sukcesu. Dzięki za mecz czysty i moim zdaniem bardzo sportowo rozegrany. Życzę drużynie Orła sukcesów w dalszej walce o klasę A.

bluzg

PostWysłany: Pon 7:49, 01 Paź 2007    Temat postu:

Hahaha! Juz dawno mnie nikt tak nie rozśmieszył, jak ten "geniusz" wyjerzdzajacy z tekstem o tym asie w rekawie.Jezeli chłopak jest taki dobry to trzeba go było wpuścic od poczatku, a nie czekać do stanu 3:1. po prostu to był przypadek, a teraz szebnie dorabiają teorie na siłe. Wygrały bo mnasza obrona grała bezndziejnie i tyle
Jan Kos

PostWysłany: Pon 8:52, 01 Paź 2007    Temat postu:

Tak szczerze to cała drużyna Orła grała słabo w tym meczu. Czy to atak czy obrona. A gośc nie grał od początku, bo nie ma sił na cały mecz. A zawsze lepiej wpóścić szebkiego zawodnika na podmęczonego rywala. Ale jeżeli ktoś nie myśli to nigdy tego nie pojmie.

PostWysłany: Pon 14:46, 01 Paź 2007    Temat postu:

Ale mi jest przykro, że nie mogłem pomóc. Jak się dowiedziałem, że taki był wynik to aż mnie flakami an szpitalnym łóżku trzepało. Jednak nic straconego. Walczymy dalej. Chcę pomóc a nie mogę i to najbardziej boli!!

Szebnie
Nowy
Nowy

Posty: 4

PostWysłany: Wto 20:47, 02 Paź 2007    Temat postu:

Do bluzg. Jeżeli Wasza obrona grała beznadziejnie to dlaczego do przerwy było 3-1 dla Was. To nasza obrona grała w pierwszej połowie słabo) samobój i bramka z akcji Orła i prezenty naszej obrony dla Orła). Po przerwie i przemowie prezesa w autobusie Nasi zawodnicy przypomnieli sobie jak gra się w piłkę i moim zdaniem i nie tylko (sami kibice Orła nam gratulowali) wygraliśmy zasłużenie. Mimo ataków ze strony innych użytkowników tego forum życzę drużynie Orła jak najlepiej i nie mam nic przeciwko aby do klasy A awans uzyskały Szebnie i Orzeł. Pozdrawiam.