Autor |
Wiadomość |
Łukasz_Marchewka |
Wysłany: Nie 20:45, 22 Cze 2008 Temat postu: |
|
WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI :
Polonia Kopytowa 1-2 Orzeł Bieździedza
LKS Warzyce 0-3 Tempo Nienaszów
Sparta Osobnica 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka 5-2 LKS Dębowiec
Jasiołka Szebnie 0-2 Wisłoka Niegłowice
Sparta Draganowa 4-1 Iwełka Iwla
Nafta Chorkówka 3-2 Liwocz Brzyska
RANKING :
1. wierna_fanka - 98 pkt
2. ArturB - 92 pkt
3. lukasz.8881 - 82 pkt
4. matjoch7 - 80 pkt
5. macios - 78 pkt
6. pablo231 - 58 pkt
7. No.4 - 54 pkt
8. grzesiek7 - 48 pkt
9. GuusHiddink - 29 pkt
10. monisiu - 24 pkt
11. Cola - 11 pkt
12. LIWOCZ-1968-BRZYSKA - 5 pkt
13. bukol - 4 pkt
(gdyby był jakiś błąd to piszcie ! )
ZWYCIĘŻCZYNIĄ ZOSTAŁA wierna_fanka!
|
|
|
wierna_fanka |
Wysłany: Nie 10:46, 22 Cze 2008 Temat postu: |
|
Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza 1:2
LKS Warzyce - Tempo Nienaszów 0:2
Sparta Osobnica - Zorza Łęki Dukielskie 3:2
Orzeł Faliszówka - LKS Dębowiec 2:1
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Niegłowice 2:0
Sparta Draganowa - Iwełka Iwla 5:1
Nafta Chorkówka - Liwocz Brzyska 4:2
|
|
|
ArturB |
Wysłany: Nie 10:29, 22 Cze 2008 Temat postu: |
|
Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza 2:3
LKS Warzyce - Tempo Nienaszów 1:3
Sparta Osobnica - Zorza Łęki Dukielskie 2:1
Orzeł Faliszówka - LKS Dębowiec 2:2
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Niegłowice 1:2
Sparta Draganowa - Iwełka Iwla 3:0
Nafta Chorkówka - Liwocz Brzyska 3:2 |
|
|
redaktor_naczelny |
Wysłany: Sob 11:28, 21 Cze 2008 Temat postu: |
|
Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza 0-1
LKS Warzyce - Tempo Nienaszów 0-2
Sparta Osobnica - Zorza Łęki Dukielskie 2-2
Orzeł Faliszówka - LKS Dębowiec 1-3
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Niegłowice 1-1
Sparta Draganowa - Iwełka Iwla 3-0
Nafta Chorkówka - Liwocz Brzyska 4-0 |
|
|
GuusHiddink |
Wysłany: Sob 11:25, 21 Cze 2008 Temat postu: |
|
Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza 2-2
LKS Warzyce - Tempo Nienaszów 1-3
Sparta Osobnica - Zorza Łęki Dukielskie 4-2
Orzeł Faliszówka - LKS Dębowiec 5-3
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Niegłowice 2-0
Sparta Draganowa - Iwełka Iwla 3-1
Nafta Chorkówka - Liwocz Brzyska 4-2 |
|
|
matjoch7 |
Wysłany: Czw 12:53, 19 Cze 2008 Temat postu: |
|
Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza 1:2
LKS Warzyce - Tempo Nienaszów 0:3
Sparta Osobnica - Zorza Łęki Dukielskie 2:2
Orzeł Faliszówka - LKS Dębowiec 2:1
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Niegłowice 3:1
Sparta Draganowa - Iwełka Iwla 3:2
Nafta Chorkówka - Liwocz Brzyska 4:3 |
|
|
Łukasz_Marchewka |
Wysłany: Czw 12:08, 19 Cze 2008 Temat postu: |
|
WYNIKI DWUDZIESTEJ PIĄTEJ KOLEJKI :
LKS Warzyce 0-2 Polonia Kopytowa
Sparta Osobnica 2-2 Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka 1-1 Tempo Nienaszów
Jasiołka Szebnie 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Sparta Draganowa 0-2 LKS Dębowiec
Nafta Chorkówka 2-1 Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska 6-5 Iwełka Iwla
RANKING :
1. wierna_fanka - 92 pkt
2. ArturB - 87 pkt
3. lukasz.8881 - 82 pkt
4. macios - 78 pkt
5. matjoch7 - 72 pkt
6. pablo231 - 58 pkt
7. No.4 - 54 pkt
8. grzesiek7 - 43 pkt
9. GuusHiddink - 25 pkt
10. monisiu - 24 pkt
11. Cola - 11 pkt
12. LIWOCZ-1968-BRZYSKA - 5 pkt
13. bukol - 4 pkt
(gdyby był jakiś błąd to piszcie ! )
Następna kolejka :
Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza
LKS Warzyce - Tempo Nienaszów
Sparta Osobnica - Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka - LKS Dębowiec
Jasiołka Szebnie - Wisłoka Niegłowice
Sparta Draganowa - Iwełka Iwla
Nafta Chorkówka - Liwocz Brzyska |
|
|
macios |
Wysłany: Sob 16:57, 14 Cze 2008 Temat postu: |
|
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 4-2
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka 3-4
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 3-2
Dębowczanka Dębowiec - Jasiołka Szebnie 2-1
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka 2-0
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 3-1
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce 5-2 |
|
|
ArturB |
Wysłany: Sob 15:45, 14 Cze 2008 Temat postu: |
|
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 2:2
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka 1:2
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 2:1
LKS Dębowiec - Jasiołka Szebnie 1:2
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka 2:2
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 2:1
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce 5:0 |
|
|
wierna_fanka |
Wysłany: Sob 15:08, 14 Cze 2008 Temat postu: |
|
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 1:2
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka 1:4
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 2:3
LKS Dębowiec - Jasiołka Szebnie 2:3
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka 2:1
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 3:1
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce 4:0
|
|
|
redaktor_naczelny |
Wysłany: Sob 10:37, 14 Cze 2008 Temat postu: |
|
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 2-5
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka 1-1
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 2-1
LKS Dębowiec - Jasiołka Szebnie 2-1
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka 2-4
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 3-1
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce 6-0 |
|
|
GuusHiddink |
Wysłany: Sob 8:03, 14 Cze 2008 Temat postu: |
|
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 1-1
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka 2-2
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 2-1
LKS Dębowiec - Jasiołka Szebnie 3-1
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka 0-3
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 3-1
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce 5-0 |
|
|
matjoch7 |
Wysłany: Pią 21:52, 13 Cze 2008 Temat postu: |
|
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 2:2
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka 1:3
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 1:4
LKS Dębowiec - Jasiołka Szebnie 1:2
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka 1:1
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 2:3
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce 3:0 |
|
|
Łukasz_Marchewka |
Wysłany: Pią 19:00, 13 Cze 2008 Temat postu: |
|
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa 1-0
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka 0-2
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa 1-3
LKS Dębowiec - Jasiołka Szebnie 0-1
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka 1-1
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica 4-2
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce 4-0 |
|
|
Łukasz_Marchewka |
Wysłany: Pią 13:01, 13 Cze 2008 Temat postu: |
|
WYNIKI DWUDZIESTEJ CZWARTEJ KOLEJKI :
LKS Warzyce 0-2 Polonia Kopytowa
Sparta Osobnica 2-2 Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka 1-1 Tempo Nienaszów
Jasiołka Szebnie 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Sparta Draganowa 0-2 LKS Dębowiec
Nafta Chorkówka 2-1 Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska 6-5 Iwełka Iwla
RANKING :
1. wierna_fanka - 85 pkt
2. ArturB - 82 pkt
3. lukasz.8881 - 78 pkt
4. macios - 73 pkt
5. matjoch7 - 69 pkt
6. pablo231 - 58 pkt
7. No.4 - 54 pkt
8. grzesiek7 - 38 pkt
9. monisiu - 24 pkt
10. GuusHiddink - 22 pkt
11. Cola - 11 pkt
12. LIWOCZ-1968-BRZYSKA - 5 pkt
13. bukol - 4 pkt
(gdyby był jakiś błąd to piszcie ! )
Następna kolejka :
Liwocz Brzyska - Polonia Kopytowa
Iwełka Iwla - Nafta Chorkówka
Wisłoka Niegłowice - Sparta Draganowa
LKS Dębowiec - Jasiołka Szebnie
Zorza Łęki Dukielskie - Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów - Sparta Osobnica
Orzeł Bieździedza - LKS Warzyce |
|
|